O nas

Jesteśmy specjalistami w zakresie geoinformacji, posiadającymi szeroką wiedzę praktyczną zdobytą w kilkunastu projektach realizowanych zawodowo oraz prywatnie. Na co dzień w swojej pracy stykamy się z wieloma problemami, które staramy się rozwiązać wykorzystując dostępne komercyjne i otwarte oprogramowanie, różne języki programowania i bazy danych. Na naszej stronie chcemy przekazać część z naszej praktycznej wiedzy, jak również zapoznać Czytelników z ciekawymi możliwościami nowych technologii geoinformatycznych.

Geoprofesję tworzą:

Piotr Mroczek – gisowiec, geoinformatyk, pasjonat zastosowania analiz w badaniach zależności przestrzennych dla zjawisk przyrodniczych. Posiada szeroką wiedzę w zakresie wykorzystania narzędzi GIS oraz baz danych w analizie różnego rodzaju danych geoprzestrzennych. Interesuje się wykorzystaniem danych z UAV w GIS. Używa narzędzi ArcGIS, QGIS, GeoServer, PostgreSQL\PostGIS.

Bartłomiej Kraszewski – fotogrametra, geoinformatyk, pasjonat zastosowania współczesnej informatyki do przetwarzania szeroko pojętych danych GEO i nie tylko. Na co dzień zajmuję się programowaniem, bazami danych przestrzennych oraz automatyzowaniem przetworzeń dużych zbiorów danych (Big Data) z zakresu fotogrametrii, teledetekcji i GIS. W swoich zmaganiach wykorzystuję oprogramowanie na licencjach otwartych, m.in. QGIS, SAGA GIS, Cloud Compare, PostgreSQL\PostGIS. Programuje w R, C++ i C#.

Translate using Google Translate»
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Podoba Ci się nasza strona? Odwiedź nasz profil